Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Маріуполь 142 12/09-30/10/2021 по парних (крім 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,18,20,24/10/2021), при двох непарних 28,30,2 20:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 18:50
Одеса-Східна 19:18 19:19
Колосівка 20:57 21:22
Миколаїв Пас. 23:02 23:22
Херсон 00:21 00:46
Снігурівка 01:36 01:38
Біла Криниця 02:36 02:38
Високопілля 03:35 03:44
Апостолове 04:14 04:36
Чортомлик 05:22 05:24
Нікополь 05:51 05:56
Марганець 06:21 06:23
Дніпробуд-2 07:25 07:27
Запоріжжя-1 08:03 08:13
Молочанськ 10:26 10:34
Великий Токмак 10:47 10:52
Верхній Токмак-2 11:36 11:39
Комиш-Зоря 12:21 12:23
Розівка 12:52 12:54
Зачатівська 13:12 13:14
Хлібодарівка 13:33 13:35
Волноваха 14:00 14:20
Маріуполь 15:45

Розклад у зворотньому напрямку