Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 140

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кам'янець-Подільський Київ 140 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 9:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кам'янець-Подільський 18:55
Балин 19:41 19:43
Дунаївці 20:13 20:15
Ярмолинці 20:36 20:38
Скібнево 21:05 21:43
Гречани 22:06 22:26
Красилів 23:10 23:12
Старокостянтинів 2 23:38 23:40
Пасічний 00:02 00:04
Адампіль 00:08 00:10
Хмільник 00:36 00:39
Уладівка 00:59 01:01
Холонівська 01:13 01:15
Козятин-1 02:04 02:32
Фастів-1 03:51 03:53
Київ-Пас. 04:47

Розклад у зворотньому напрямку