Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 116

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бердянськ Київ 116 ("МАЯК") з 28/03/2021 щоденно 17:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бердянськ 18:00
Нельгівка 19:04 19:06
Верхній Токмак-1 19:34 19:36
Синя Гора 19:53 19:55
Кирилівка 20:05 20:07
Пологи 20:32 21:07
Оріхівська 21:48 21:50
Запоріжжя-1 23:03 23:33
Синельникове-1 00:28 00:30
Дніпро-Головний 01:14 02:27
Кам'янське-Пас. 03:02 03:04
Верхівцеве 03:34 03:36
П'ятихатки 04:22 04:24
Олександрія 05:40 05:42
Знам'янка-Пас. 06:22 06:27
Кам'янка 07:23 07:25
Ім.тараса Шевченка 07:45 07:48
Цвіткове 08:19 08:21
Миронівка 09:22 09:24
Київ-Пас. 11:04

Розклад у зворотньому напрямку