Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 148

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Київ 148 30/05-19/09/2021 щоденно 13:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 19:39
Одеса-Східна 20:06 20:08
Березівка 21:31 21:33
Веселинове 22:09 22:11
Вознесенськ 22:51 22:54
Трикратне 23:16 23:18
Южноукраїнська 23:32 23:34
Кавуни 23:44 23:46
Людмилівка 00:06 00:08
Помічна 00:36 00:56
Адабаш 01:17 01:19
Капустине 01:39 01:41
Виска 02:02 02:04
Новомиргород 02:27 02:29
Капітанівка 02:47 02:49
Ім.тараса Шевченка 03:33 03:59
Черкаси 04:35 04:56
Золотоноша-1 05:41 05:43
Пальміра 06:01 06:03
Драбове-Барятинське 06:23 06:25
Гребінка 06:56 07:18
Бориспіль 08:34 08:36
Дарниця 08:56 09:02
Київ-Пас. 09:24

Розклад у зворотньому напрямку