Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 124

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Київ 124 8,10/05/2021 14:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 17:40
Дружківка 17:59 18:01
Краматорськ 18:13 18:18
Слов'янський Курорт 18:43 18:50
Лиман 19:14 19:17
Святогірськ 19:45 19:47
Ізюм 20:17 20:19
Балаклія 21:05 21:07
Зміїв 21:42 21:44
Харків-Пас. 22:26 22:52
Тростянець-Смородине 01:05 01:08
Суми 02:04 02:24
Ворожба 03:19 03:41
Путивль 04:12 04:17
Конотоп-Пас. 05:02 05:07
Бахмач-Пас. 05:31 05:33
Ніжин 06:24 06:26
Дарниця 07:48 08:02
Київ-Пас. 08:22

Розклад у зворотньому напрямку