Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 120

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Львів 120 з 1/04/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 24:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 12:20
Дніпробуд-2 12:54 12:56
Мирова 13:33 13:38
Марганець 13:55 14:00
Нікополь 14:27 14:45
Чортомлик 15:16 15:20
Апостолове 16:02 16:07
Кривий Ріг-Головний 16:44 17:11
Рокувата 17:49 17:54
Олександрія 20:08 20:10
Користівка 20:20 20:22
Знам'янка-Пас. 20:54 21:14
Кропивницький 22:06 22:11
Плетений Ташлик 22:58 23:00
Новоукраїнка 23:21 23:23
Помічна 23:43 23:46
Первомайськ На Бузі 00:40 00:42
Врадіївка 01:19 01:21
Любашівка 01:51 01:53
Балта 03:00 03:02
Слобідка 03:37 03:57
Кодима 04:22 04:24
Крижопіль 04:57 04:59
Вапнярка 05:18 05:20
Ярошенка 06:08 06:10
Жмеринка-Пас. 06:30 06:52
Деражня 07:50 07:52
Хмельницький 08:24 08:45
Волочиськ 09:38 09:40
Підволочиськ 09:50 09:52
Тернопіль-Пас. 10:38 10:43
Злочів 11:38 11:40
Красне 12:04 12:06
Підзамче 12:38 12:40
Львів 12:51

Розклад у зворотньому напрямку