Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Бахмут 142 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/04/05/09/10 (крім 13,15,16/04/2021); 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/06/07/11/2021 28:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 14:20
Підзамче 14:32 14:34
Соснівка 15:42 15:44
Червоноград 16:03 16:05
Сокаль 16:18 16:23
Іваничі 16:48 16:51
Володимир-Волинський 17:19 17:24
Турійськ 17:54 17:55
Ковель-Пас. 18:22 18:27
Маневичі 19:23 19:26
Чарторийськ 19:45 19:46
Вараш 19:51 19:52
Рафалівка 20:00 20:03
Антонівка 20:25 20:28
Сарни 20:55 21:02
Клесів 21:41 21:43
Томашгород 21:58 22:01
Рокитне-Волинське 22:14 22:17
Остки 22:30 22:32
Олевськ 22:55 23:00
Білокоровичі 23:40 23:42
Коростень 00:35 00:55
Житомир 02:36 02:56
Фастів-1 04:43 04:45
Київ-Пас. 05:40 06:23
Дарниця 06:42 06:46
Бориспіль 07:04 07:22
Гребінка 08:37 08:39
Лубни 09:11 09:13
Миргород 10:12 10:14
Яреськи 10:37 10:39
Полтава-Київська 11:33 11:53
Харків-Пас. 14:21 14:48
Балаклія 16:01 16:02
Ізюм 16:49 16:51
Святогірськ 17:16 17:18
Лиман 17:47 17:50
Сіверськ 18:12 18:14
Сіль 18:30 18:32
Бахмут 18:55

Розклад у зворотньому напрямку