Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 732

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Київ 732 (ІНТЕРСІТІ+) 28/03-30/10/2021 щоденно 7:21

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 15:32
Дніпро-Головний 16:52 17:02
Кам'янське-Пас. 17:28 17:29
П'ятихатки 18:16 18:17
Олександрія 18:59 19:00
Знам'янка-Пас. 19:32 19:33
Ім.тараса Шевченка 20:33 20:34
Київ-Пас. 22:53

Розклад у зворотньому напрямку