Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 12

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Київ 12 ("СЛАВУТИЧ") 28/03-30/10/2021 щоденно 12:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 19:10
Мелітополь-Пас. 20:26 20:31
Запоріжжя-1 21:55 22:03
Дніпро-Головний 23:37 23:57
Кам'янське-Пас. 00:30 00:32
П'ятихатки 01:34 01:36
Олександрія 02:48 02:50
Знам'янка-Пас. 03:30 03:42
Ім.тараса Шевченка 04:52 05:00
Київ-Пас. 08:08

Розклад у зворотньому напрямку