Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 41

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Трускавець 41 28/03-30/10/2021 щоденно 20:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 14:26
Кам'янське-Пас. 14:59 15:01
Верхньодніпровськ 15:19 15:21
Вільногірськ 15:50 15:52
П'ятихатки 16:18 16:20
Олександрія 17:33 17:35
Знам'янка-Пас. 18:15 18:20
Фундукліївка 19:06 19:08
Кам'янка 19:23 19:25
Ім.тараса Шевченка 19:46 20:01
Городище 20:44 20:46
Корсунь 21:05 21:07
Миронівка 21:38 21:40
Біла Церква 22:32 22:34
Козятин-1 00:17 00:19
Вінниця 01:20 01:30
Хмельницький 03:25 03:50
Підволочиськ 05:09 05:11
Тернопіль-Пас. 06:01 06:20
Злочів 07:15 07:17
Красне 07:42 07:44
Підзамче 08:16 08:18
Львів 08:28 08:53
Дрогобич 10:25 10:48
Трускавець 11:07

Розклад у зворотньому напрямку