Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 784

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Київ 784 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 2/07/2021 щоденно 4:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 04:10
Терещенська 04:23 04:25
Кролевець 04:44 04:46
Конотоп-Пас. 05:18 05:20
Бахмач-Пас. 05:44 06:04
Ніжин 06:55 06:57
Дарниця 08:16 08:18
Видубичі 08:28 08:30
Київ-Пас. 08:40

Розклад у зворотньому напрямку