Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 107

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Одеса 107 з 28/03/2021 щоденно 18:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 20:02
Чоп-Пас. 20:27 20:56
Батьово-Пас. 21:17 21:19
Мукачево 21:56 22:01
Карпати 22:17 22:18
Свалява 22:30 22:33
Воловець 23:05 23:15
Лавочне 23:47 23:57
Славське 00:10 00:12
Сколе 00:40 00:42
Стрий 01:15 01:17
Львів 02:20 02:53
Тернопіль-Пас. 04:54 04:59
Волочиськ 05:57 05:59
Хмельницький 06:52 06:56
Деражня 07:25 07:27
Жмеринка-Пас. 08:28 08:49
Вапнярка 10:05 10:07
Крижопіль 10:25 10:27
Кодима 11:14 11:16
Подільськ 12:09 12:11
Роздільна-1 13:46 13:48
Одеса-Головна 14:50

Розклад у зворотньому напрямку