Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 784

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шостка 784 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 1/07/2021 щоденно 4:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:01
Видубичі 21:12 21:13
Дарниця 21:21 21:23
Ніжин 22:30 22:32
Бахмач-Пас. 23:19 23:34
Конотоп-Пас. 23:56 00:10
Кролевець 00:45 00:47
Терещенська 01:06 01:08
Шостка 01:21

Розклад у зворотньому напрямку