Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 251

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Миколаїв 251 17,19/03/2021 13:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 16:58
Лозова-Пас. 18:50 18:52
Павлоград-1 19:48 19:53
Синельникове-2 20:34 20:36
Дніпро-Головний 21:27 21:47
Кам'янське-Пас. 22:23 22:25
Кривий Ріг-Головний 00:43 01:33
Апостолове 02:18 02:40
Високопілля 03:06 03:08
Біла Криниця 03:38 03:40
Березнегувате 04:05 04:07
Снігурівка 04:44 04:46
Херсон 05:33 05:43
Миколаїв Пас. 06:39