Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 92

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Одеса 92 16-20/03/2021 щоденно 16:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 17:07
Дружківка 17:26 17:28
Краматорськ 17:40 17:45
Слов'янськ 18:00 18:07
Барвінкове 18:38 18:40
Лозова-Пас. 19:26 19:28
Павлоград-1 20:21 20:23
Синельникове-2 20:54 20:56
Дніпро-Головний 21:48 22:08
Кам'янське-Пас. 22:40 22:42
Вільногірськ 23:24 23:26
П'ятихатки 23:49 00:25
Олександрія 01:40 01:42
Знам'янка-Пас. 02:22 02:45
Кропивницький 03:35 03:40
Плетений Ташлик 04:24 04:26
Новоукраїнка 04:43 04:45
Помічна 05:02 05:04
Южноукраїнська 05:55 05:57
Вознесенськ 06:38 06:40
Веселинове 07:19 07:21
Колосівка 07:40 07:51
Одеса-Східна 09:17 09:19
Одеса-Головна 09:49