Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Львів 86 16,18,20/03/2021 24:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:20
Партизани 12:34 12:36
Якимівка 13:23 13:25
Мелітополь-Пас. 13:53 14:13
Запоріжжя-1 15:51 15:56
Синельникове-1 16:50 16:52
Дніпро-Головний 17:47 18:07
Кам'янське-Пас. 18:41 18:43
Верхівцеве 19:17 19:19
П'ятихатки 20:09 20:25
Олександрія 21:50 21:52
Знам'янка-Пас. 22:32 22:37
Ім.тараса Шевченка 23:52 00:26
Цвіткове 00:57 00:59
Корсунь 01:31 01:33
Миронівка 02:04 02:06
Біла Церква 02:58 03:00
Козятин-1 04:40 04:42
Вінниця 05:37 05:42
Жмеринка-Пас. 06:26 07:00
Хмельницький 08:47 08:52
Підволочиськ 10:00 10:06
Тернопіль-Пас. 10:51 10:56
Злочів 11:51 11:53
Красне 12:17 12:19
Львів 13:00