Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Маріуполь 84 16-20/03/2021 щоденно 18:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 16:32
Миронівка 17:47 17:49
Корсунь 18:24 18:27
Цвіткове 19:04 19:06
Ім.тараса Шевченка 19:39 20:05
Знам'янка-Пас. 21:27 21:29
Олександрія 22:09 22:11
П'ятихатки 23:28 23:44
Вільногірськ 00:04 00:06
Кам'янське-Пас. 00:45 00:47
Дніпро-Головний 01:20 01:50
Синельникове-1 02:38 02:40
Запоріжжя-1 03:34 03:59
Молочанськ 06:30 06:32
Великий Токмак 06:45 06:47
Комиш-Зоря 08:10 08:13
Розівка 08:41 08:42
Зачатівська 08:58 09:00
Хлібодарівка 09:19 09:21
Волноваха 09:46 10:06
Маріуполь 11:21

Розклад у зворотньому напрямку