Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 828

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Дніпро 828 29/01-1/03/2021 щоденно, крім суботи 2:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 06:33
Девладове 07:06 07:07
Божедарівка 07:52 07:53
Верхівцеве 08:14 08:16
Верхньодніпровськ 08:30 08:31
Кам'янське-Пас. 08:48 08:50
Дніпро-Головний 09:25

Розклад у зворотньому напрямку