Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 26

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Львів, Рахів 26 ("БІЛА АКАЦІЯ") 9-27/03/2021 по непарних 19:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 18:25
Роздільна-1 19:28 19:30
Подільськ 21:07 21:22
Кодима 22:14 22:16
Рудниця 22:39 22:41
Вапнярка 23:11 23:13
Рахни 23:45 23:47
Жмеринка-Пас. 00:21 00:46
Хмельницький 02:14 02:19
Волочиськ 03:19 03:21
Підволочиськ 03:31 03:33
Тернопіль-Пас. 04:19 04:24
Злочів 05:19 05:21
Красне 05:46 05:49
Львів 06:35 08:04
Івано-Франківськ 10:17 10:37
Яремче 11:59 12:04
Микуличин 12:17 12:19
Татарів 12:33 12:35
Ворохта 12:44 12:49
Ясіня 13:24 13:36
Кваси 13:51 13:55
Рахів 14:21