Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 282

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Київ 282 17/05/2021 10:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 18:11
Дніпро-Головний 20:04 20:24
Кам'янське-Пас. 21:03 21:05
Олександрія 23:42 23:44
Знам'янка-Пас. 00:25 00:28
Ім.тараса Шевченка 01:42 01:57
Городище 02:40 02:42
Миронівка 03:29 03:31
Київ-Пас. 04:45