Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 135

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Авдіївка Київ 135 ("МАЯК") цілий рік щоденно, крім 16-20/03/2021 13:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Авдіївка 21:15
Очеретине 21:37 21:39
Покровськ 22:35 22:45
Межова 23:17 23:19
Просяна Ім.приклонського В.в. 23:43 23:45
Чаплине 23:57 23:59
Синельникове-2 00:56 00:58
Дніпро-Головний 01:38 02:28
Кам'янське-Пас. 03:03 03:05
Верхівцеве 03:35 03:37
П'ятихатки 04:22 04:24
Олександрія 05:40 05:42
Знам'янка-Пас. 06:22 06:27
Кам'янка 07:23 07:25
Ім.тараса Шевченка 07:45 07:48
Цвіткове 08:19 08:21
Миронівка 09:22 09:24
Київ-Пас. 11:04

Розклад у зворотньому напрямку