Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 895

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Конотоп Київ-Вол. 895 цілий рік щоденно, крім 1,6 днів тижня; 8/03/2021; відмінено 9/03/2021 4:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Конотоп-Пас. 03:05
Кукілка 03:12 03:13
Халимонове 03:21 03:22
Хутір Халимонове 03:28 03:29
Бахмач-Пас. 03:35 03:37
Бахмач-Київ. 03:41 03:42
З.п.669 Км 03:47 03:48
Старий Луг 03:51 03:52
Черемушки 03:57 03:58
Велика Загорівка 04:03 04:04
Плиски 04:11 04:21
Хороше Озеро 04:31 04:32
Крути 04:41 04:42
Приостерний 04:51 04:52
Ніжин 05:03 05:06
Носівка 05:26 05:27
Кобижча 05:36 05:37
Бобровиця 05:48 05:49
Бобрик 06:13 06:14
Бровари 06:29 06:30
Дарниця 06:48 07:02
Видубичі 07:12 07:14
Київ-Деміївський 07:16 07:17
Протасів Яр 07:21 07:22
Північна 07:26 07:31
Караваєві Дачі 07:36 07:37
Київ-Волинський 07:43

Розклад у зворотньому напрямку