Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 26

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Львів 26 ("БІЛА АКАЦІЯ") 16/01-28/02/2021 по парних 12:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 18:25
Роздільна-1 19:28 19:30
Подільськ 21:07 21:22
Кодима 22:14 22:16
Рудниця 22:39 22:41
Вапнярка 23:11 23:13
Рахни 23:45 23:47
Жмеринка-Пас. 00:21 00:46
Хмельницький 02:14 02:19
Волочиськ 03:19 03:21
Підволочиськ 03:31 03:33
Тернопіль-Пас. 04:19 04:24
Злочів 05:19 05:21
Красне 05:46 05:49
Львів 06:35

Розклад у зворотньому напрямку