Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 874

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Коростень Велідники 874 з 5/11/2021 по п'ятницях 1:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Коростень 17:50
Бехи 18:14 18:15
Ігнатпіль 18:23 18:24
Потаповичі 18:34 18:35
Овруч 18:48 19:04
Шоломськ 19:16 19:17
З.п.52 Км 19:22 19:23
Норинськ 19:29 19:30
Хайчнорин 19:34 19:35
Велідники 19:46