Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Новоолексіївка 86 7,9/12/2021 24:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 10:55
Красне 11:39 11:41
Злочів 12:04 12:06
Тернопіль-Пас. 13:03 13:10
Підволочиськ 14:00 14:02
Хмельницький 15:02 15:07
Жмеринка-Пас. 16:32 16:54
Вінниця 17:36 17:41
Козятин-1 18:37 18:44
Біла Церква 20:45 20:47
Миронівка 21:56 21:58
Корсунь 22:33 22:35
Цвіткове 23:09 23:11
Ім.тараса Шевченка 23:40 00:34
Знам'янка-Пас. 01:58 02:03
Олександрія 02:43 02:45
П'ятихатки 04:03 04:05
Верхівцеве 04:37 04:39
Кам'янське-Пас. 05:05 05:07
Дніпро-Головний 05:44 06:04
Синельникове-1 07:00 07:02
Запоріжжя-1 08:08 08:13
Мелітополь-Пас. 09:56 10:16
Якимівка 10:40 10:42
Партизани 11:15 11:17
Новоолексіївка 11:30