Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Новоолексіївка 88 23-29/11, 1-5/12/2021 по непарних 25:11

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 10:14
Рожище 11:13 11:15
Ківерці 11:32 11:54
Луцьк 12:10 12:33
Ківерці 12:50 12:51
Рівне 13:42 13:49
Здолбунів-Пас. 14:03 14:15
Острог 14:40 14:42
Кривин 14:59 15:01
Славута-1 15:15 15:17
Шепетівка 15:40 15:42
Полонне 16:15 16:17
Печанівка 16:44 16:46
Чуднів-Волинський 17:09 17:11
Бердичів 17:41 17:43
Козятин-1 18:10 18:36
Біла Церква 20:31 20:33
Миронівка 21:29 21:31
Корсунь 22:06 22:08
Городище 22:30 22:41
Ім.тараса Шевченка 23:23 00:34
Знам'янка-Пас. 01:58 02:03
Олександрія 02:43 02:45
П'ятихатки 04:03 04:05
Верхівцеве 04:37 04:39
Кам'янське-Пас. 05:05 05:07
Дніпро-Головний 05:44 06:04
Синельникове-1 07:00 07:02
Запоріжжя-1 08:03 08:08
Мелітополь-Пас. 09:51 10:11
Якимівка 10:35 10:37
Партизани 11:10 11:12
Новоолексіївка 11:25