Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Київ 84 22/11-5/12/2021 щоденно 17:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 18:58
Волноваха 20:18 20:38
Хлібодарівка 21:02 21:04
Зачатівська 21:24 21:25
Розівка 21:43 21:44
Комиш-Зоря 22:11 22:13
Великий Токмак 23:40 23:42
Молочанськ 23:57 23:59
Федорівка 00:45 01:05
Запоріжжя-1 02:09 02:14
Синельникове-1 03:25 03:27
Дніпро-Головний 04:16 04:39
Кам'янське-Пас. 05:11 05:13
Вільногірськ 05:55 05:57
П'ятихатки 06:19 06:21
Олександрія 07:34 07:36
Знам'янка-Пас. 08:14 08:17
Ім.тараса Шевченка 09:29 09:46
Цвіткове 10:17 10:19
Корсунь 10:51 10:53
Миронівка 11:25 11:27
Київ-Пас. 12:41

Розклад у зворотньому напрямку