Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 807

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Коломия Ківерці 807 з 31/10/2021 щоденно, крім середи; додатково 24/11/2021 8:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Коломия 14:58
Івано-Франківськ 15:38 15:43
Калуш 16:25 16:27
Рожнятів 16:41 16:42
Долина 17:09 17:10
Болехів 17:21 17:22
Моршин 17:32 17:33
Стрий 17:48 17:50
Львів 18:53 19:11
Підзамче 19:23 19:25
Кам'янка-Бузька 20:08 20:09
Радехів 21:08 21:10
Стоянів 21:40 21:41
Горохів 21:58 21:59
Луцьк 23:30 23:35
Ківерці 23:50

Розклад у зворотньому напрямку