Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 807

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ківерці Коломия 807 з 31/10/2021 щоденно, крім середи, четверга; додатково 24,25/11/2021 8:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ківерці 05:14
Луцьк 05:30 05:35
Горохів 07:06 07:07
Стоянів 07:24 07:25
Радехів 07:55 07:56
Кам'янка-Бузька 08:53 08:54
Підзамче 09:39 09:41
Львів 09:51 09:59
Стрий 11:00 11:02
Моршин 11:17 11:18
Болехів 11:27 11:28
Долина 11:40 11:41
Рожнятів 12:08 12:09
Калуш 12:21 12:23
Івано-Франківськ 13:07 13:12
Коломия 13:52

Розклад у зворотньому напрямку