Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 796

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лиман Дніпро 796 31/10-11/12/2021 по 5,6,7 днях тижня 6:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лиман 15:27
Святогірськ 15:55 15:57
Ізюм 16:19 16:21
Харків-Пас. 18:11 18:31
Лозова-Пас. 20:13 20:15
Павлоград-1 21:01 21:03
Синельникове-2 21:32 21:34
Дніпро-Головний 22:10

Розклад у зворотньому напрямку