Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Новоолексіївка 81 ("ХАРКІВ") 6,8/12/2021 7:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 22:01
Лихачове 23:10 23:12
Лозова-Пас. 23:56 23:58
Павлоград-1 00:50 00:52
Синельникове-1 01:33 01:35
Запоріжжя-1 02:41 02:45
Мелітополь-Пас. 04:22 04:42
Якимівка 05:07 05:09
Новоолексіївка 05:52