Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Новоолексіївка 81 ("ХАРКІВ") 22/11-4/12/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 7:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 22:01
Лихачове 23:10 23:12
Лозова-Пас. 23:56 23:58
Павлоград-1 00:50 00:52
Синельникове-1 01:33 01:35
Запоріжжя-1 02:36 02:41
Мелітополь-Пас. 04:17 04:37
Якимівка 05:02 05:04
Новоолексіївка 05:47