Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 78

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Маріуполь 78 6-8/12/2021 по 1,3,5 днях тижня 14:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 16:23
Лозова-Пас. 18:18 18:28
Павлоград-1 19:22 19:24
Синельникове-1 20:09 20:11
Запоріжжя-1 21:17 21:22
Молочанськ 01:07 01:09
Великий Токмак 01:21 01:23
Верхній Токмак-2 02:07 02:10
Комиш-Зоря 02:52 02:55
Розівка 03:26 03:28
Волноваха 04:49 05:09
Маріуполь 06:50