Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Маріуполь 84 6-9/12/2021 щоденно 18:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 16:32
Миронівка 17:47 17:49
Корсунь 18:24 18:27
Цвіткове 19:04 19:06
Ім.тараса Шевченка 19:39 20:06
Знам'янка-Пас. 21:27 21:29
Олександрія 22:09 22:11
П'ятихатки 23:28 23:44
Вільногірськ 00:04 00:06
Кам'янське-Пас. 00:45 00:47
Дніпро-Головний 01:21 01:46
Синельникове-1 02:38 02:43
Запоріжжя-1 03:49 04:04
Молочанськ 06:14 06:16
Великий Токмак 06:28 06:30
Комиш-Зоря 07:52 07:55
Розівка 08:23 08:24
Зачатівська 08:40 08:42
Хлібодарівка 09:01 09:03
Волноваха 09:28 09:48
Маріуполь 11:03