Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 796

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Гайворон Київ 796 6/10-11/12/2021 по 3,6,1 днях тижня 9:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Гайворон 01:10
Ставки 01:26 01:27
Джулинка 01:38 01:40
Генріхівка 01:54 01:56
Орлик 02:09 02:10
Дукля 02:18 02:20
Антонівка 02:29 02:30
Зятківці 02:44 02:46
Гайсин 03:19 03:20
Криштопівка 03:44 03:45
Ситківці 04:00 04:01
Семенки 04:20 04:21
Самчинці 04:30 04:31
З.п.68 Км 04:39 04:40
Кароліна 04:53 04:54
Сажки 05:05 05:06
Немирів 05:16 05:17
Витівці 05:27 05:28
Фердинандівка 05:38 05:39
Вороновиця 06:00 06:01
Гуменне 06:13 06:14
Вінниця 06:33 07:43
Козятин-1 08:38 08:42
Фастів-1 09:58 10:00
Київ-Пас. 10:52

Розклад у зворотньому напрямку