Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 795

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Гайворон 795 5/10-10/12/2021 по 2,5,7 днях тижня 9:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:41
Козятин-1 16:38 16:40
Вінниця 17:33 18:46
Гуменне 19:06 19:07
Вороновиця 19:18 19:19
Фердинандівка 19:41 19:42
Витівці 19:52 19:53
Немирів 20:03 20:04
Сажки 20:15 20:16
Кароліна 20:26 20:27
З.п.68 Км 20:41 20:42
Самчинці 20:49 20:50
Семенки 21:00 21:01
Ситківці 21:21 21:22
Криштопівка 21:36 21:37
Гайсин 22:01 22:02
Зятківці 22:34 22:36
Антонівка 22:51 22:52
Дукля 23:01 23:03
Орлик 23:12 23:13
Генріхівка 23:25 23:27
Джулинка 23:41 23:43
Ставки 23:55 23:56
Гайворон 00:11

Розклад у зворотньому напрямку