Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 757

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Могилів-Подільський 757 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") 6-29/10/2021 по 3,5,7 днях тижня 7:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:41
Козятин-1 16:38 16:40
Вінниця 17:33 17:53
Жмеринка-Пас. 18:32 19:16
Бар 20:00 20:02
Копай 20:28 20:30
Котюжани 20:45 20:50
Вендичани 21:17 21:24
Могилів-Подільський 21:56