Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 20

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Попасна 20 19-21,24-26/10/2021 щоденно 13:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:54
Полтава-Київська 02:16 02:36
Харків-Бал. 04:56 05:01
Куп'янськ-Вузл. 06:59 07:19
Сватове 08:28 08:30
Кремінне 09:09 09:11
Рубіжне 09:25 09:31
Лисичанськ 09:53 09:59
Лоскутівка 10:30 10:32
Попасна 11:09