Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 243

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Рахів 243 з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 14:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:06
Коростень 20:59 21:01
Новоград-Волинський 1 22:20 22:22
Шепетівка 23:19 23:21
Славута-1 23:41 23:43
Кривин 23:56 23:58
Броди 01:37 01:39
Львів 02:49 03:11
Ходорів 04:18 04:20
Бурштин 04:56 04:58
Івано-Франківськ 05:43 06:08
Делятин 07:19 07:21
Яремче 07:33 07:37
Микуличин 07:50 07:54
Татарів 08:08 08:11
Ворохта 08:25 08:29
Ясіня 09:04 09:08
Кваси 09:27 09:31
Рахів 10:00

Розклад у зворотньому напрямку