Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 712

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Костянтинівка 712 (ІНТЕРСІТІ+) 1-13/11/2021 щоденно 6:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 06:10
Дарниця 06:26 06:28
Миргород 08:32 08:34
Полтава-Київська 09:25 09:27
Красноград 10:31 10:32
Лозова-Пас. 11:21 11:23
Слов'янськ 12:15 12:17
Краматорськ 12:26 12:28
Дружківка 12:37 12:38
Костянтинівка 12:51

Розклад у зворотньому напрямку