Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 807

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Коломия Ківерці 807 19/08-30/10/2021 щоденно, крім середи 8:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Коломия 14:58
Івано-Франківськ 15:38 15:43
Калуш 16:25 16:27
Рожнятів 16:41 16:42
Долина 17:09 17:10
Болехів 17:21 17:22
Моршин 17:32 17:33
Стрий 17:48 17:50
Львів 18:53 19:11
Підзамче 19:22 19:24
Кам'янка-Бузька 20:08 20:09
Радехів 21:07 21:09
Стоянів 21:38 21:39
Горохів 21:56 21:57
Луцьк 23:26 23:31
Ківерці 23:45

Розклад у зворотньому напрямку