Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 252

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Харків 252 1/11-11/12/2021 по непарних 13:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 19:52
Херсон 20:54 21:14
Снігурівка 22:03 22:05
Березнегувате 22:40 22:42
Біла Криниця 23:06 23:08
Високопілля 23:40 23:42
Апостолове 00:10 00:35
Кривий Ріг-Головний 01:15 02:01
Кам'янське-Пас. 04:25 04:27
Дніпро-Головний 04:58 05:18
Синельникове-2 06:04 06:06
Павлоград-1 06:38 06:40
Лозова-Пас. 07:42 07:47
Харків-Пас. 09:45

Розклад у зворотньому напрямку