Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 251

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Миколаїв 251 2/11-10/12/2021 по парних 13:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 17:10
Лозова-Пас. 19:10 19:14
Павлоград-1 20:05 20:07
Синельникове-2 20:43 20:45
Дніпро-Головний 21:27 21:47
Кам'янське-Пас. 22:23 22:25
Кривий Ріг-Головний 00:43 01:33
Апостолове 02:18 02:40
Високопілля 03:06 03:08
Біла Криниця 03:38 03:40
Березнегувате 04:05 04:07
Снігурівка 04:43 04:45
Херсон 05:33 05:59
Миколаїв Пас. 06:55

Розклад у зворотньому напрямку