Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 749

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Відень 749 безпересадковий вагон 31/10-10/12/2021 щоденно 22:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:07
Львів 19:57 21:00
Стрий 22:04 22:06
Славське 23:04 23:06
Свалява 00:24 00:26
Мукачево 00:49 00:54
Чоп-Пас. 01:40 03:28
Захонь 02:46 04:08
Кишварда 04:26 04:27
Демечер 04:38 04:39
Н'їредьхаза 04:59 05:01
Дебрецен 05:32 05:33
Хайдусобосло 05:47 05:48
Пюшпекладань 06:02 06:04
Карцаг 06:13 06:14
Кишуйсаллаш 06:24 06:25
Тороксентмиклош 06:40 06:41
Сольнок 06:54 06:57
Будапешт-Келеті 08:20 08:40
Будапешт-Келєнфельд 08:53 08:55
Татабанія 09:25 09:26
Д'ер 10:00 10:02
Мошонмадьяровар 10:19 10:20
Хедьешхалом 10:29 10:32
Відень Головний 11:21

Розклад у зворотньому напрямку