Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 779

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Суми Київ 779 з 1/11/2021 по 1,2,3,4,5 днях тижня 4:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Суми 05:26
Білопілля 06:06 06:07
Ворожба 06:15 06:30
Путивль 06:55 06:56
Конотоп-Пас. 07:31 07:34
Бахмач-Пас. 07:54 07:55
Ніжин 08:41 08:42
Дарниця 09:43 09:45
Київ-Пас. 10:00

Розклад у зворотньому напрямку