Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 78

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Маріуполь 78 з 1/11/2021 по 1,3,5 днях тижня, крім 22/11-10/12/2021 14:07

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 16:23
Лозова-Пас. 18:18 18:28
Павлоград-1 19:22 19:24
Синельникове-1 20:09 20:11
Запоріжжя-1 21:08 21:13
Молочанськ 00:43 00:45
Великий Токмак 00:58 01:00
Верхній Токмак-2 01:47 01:50
Комиш-Зоря 02:32 02:35
Розівка 03:06 03:08
Волноваха 04:29 04:49
Маріуполь 06:30

Розклад у зворотньому напрямку