Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 43

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернігів Івано-Франківськ 43 6/08-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 15:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернігів 14:40
Ніжин 16:06 16:10
Бровари 17:51 17:52
Київ-Пас. 18:36 19:06
Коростень 20:59 21:01
Новоград-Волинський 1 22:20 22:22
Шепетівка 23:19 23:21
Славута-1 23:41 23:43
Кривин 23:56 23:58
Броди 01:37 01:39
Львів 02:49 03:11
Ходорів 04:18 04:20
Бурштин 04:56 04:58
Івано-Франківськ 05:43

Розклад у зворотньому напрямку