Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Львів 86 13/09-29/10/2021 по непарних 23:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 16:22
Партизани 16:38 16:40
Якимівка 17:24 17:26
Мелітополь-Пас. 17:47 18:07
Запоріжжя-1 19:30 19:34
Синельникове-1 20:25 20:27
Дніпро-Головний 21:18 21:38
Кам'янське-Пас. 22:11 22:13
Верхівцеве 22:40 22:42
П'ятихатки 23:18 23:20
Олександрія 00:33 00:35
Знам'янка-Пас. 01:17 01:20
Ім.тараса Шевченка 02:32 02:47
Цвіткове 03:19 03:21
Корсунь 03:52 03:54
Миронівка 04:25 04:27
Біла Церква 05:46 05:48
Козятин-1 07:39 07:41
Вінниця 08:50 09:16
Жмеринка-Пас. 10:00 10:20
Хмельницький 11:40 11:45
Підволочиськ 12:44 12:46
Тернопіль-Пас. 13:30 13:35
Злочів 14:28 14:30
Красне 14:55 14:59
Львів 15:40