Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 135

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Авдіївка Київ 135 ("МАЯК") з 31/10/2021 щоденно 13:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Авдіївка 21:40
Очеретине 21:57 21:59
Покровськ 22:35 22:45
Межова 23:21 23:23
Просяна Ім.приклонського В.в. 23:49 23:51
Чаплине 00:03 00:05
Синельникове-2 01:03 01:05
Дніпро-Головний 01:45 02:27
Кам'янське-Пас. 03:02 03:04
Верхівцеве 03:34 03:36
П'ятихатки 04:22 04:24
Олександрія 05:40 05:42
Знам'янка-Пас. 06:22 06:27
Кам'янка 07:27 07:29
Ім.тараса Шевченка 07:50 07:53
Цвіткове 08:26 08:28
Миронівка 09:33 09:35
Київ-Пас. 11:04

Розклад у зворотньому напрямку