Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 688

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Березине Київ 688 безпересадковий вагон до 27/03/2021 по суботах та неділях 17:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Березине 16:53
Красне 17:24 17:26
Городок 17:45 17:47
Паризька 17:59 18:01
Теплиця 18:15 18:17
Арциз 18:34 19:58
Сарата 20:21 20:23
Кулевча 20:44 20:46
Білгород-Дністровський 21:20 21:40
Бугаз 21:54 21:59
Кароліно-Бугаз 22:12 22:17
Аккаржа 22:40 22:42
Одеса-Головна 23:29 00:04
Роздільна-1 01:02 01:04
Подільськ 02:36 02:56
Слобідка 03:22 03:24
Кодима 03:52 03:54
Рудниця 04:18 04:20
Крижопіль 04:33 04:35
Вапнярка 04:54 04:56
Рахни 05:29 05:31
Ярошенка 05:51 05:53
Жмеринка-Пас. 06:13 06:28
Вінниця 07:15 07:35
Козятин-1 08:38 08:42
Фастів-1 09:58 10:00
Київ-Пас. 10:52

Розклад у зворотньому напрямку